0551 948 88 11
Sosyal Medya Hesaplarımız

Doktor Web Tasarım Kahramanmaraş

Doktor Web Tasarım Kahramanmaraş

Doktor Web Tasarım Kahramanmaraş hizmetine mi ihtiyacınız var? O zaman doğru adrestesiniz.

Neden Doktor Web Tasarım Kahramanmaraş Hizmetine İhtiyaç Duyacaksınız?

İçinde bulunduğumuz yüzyıl, İnternet ve Bilişim Çağı olarak adlandırılmaktadır. İnternetle o kadar içli dışlıyız ki, günlük hayatta yapabileceğimiz tüm işlerimizi internet vasıtasıyla Cep telefonu, tablet ya da bilgisayarlarla rahat bir şekilde yapmaktayız.

İnternetin yaşantımıza bu denli etki etmesiyle beraber daha fazla kişiye ulaşmak isteyen doktorlar ya da doktor klinikleri interneti çok daha etkin kullanmaya başladılar. Doktorlarımız bir yandan kurumsal kimliklerini geliştirirken bir yandan da hizmet verdikleri kişilere çok daha kolay ve hızlı ulaşmak için doktor web sitesine ihtiyaç duyar hale gelmiştir. Bu ihtiyaçtan dolayı birçok Doktor Web Tasarım hizmeti sunan firma ya da kişiler de artmıştır. Doktor Web Tasarım Kahramanmaraş hizmeti veren kişiler rekabet arttığından hep daha iyiyi nasıl yapabilirim diye düşünmekte, bunun sonucu olarak da daha güzel ve profesyonel doktor web siteleri ortaya çıkmaktadır.

Doktorlarımızın ve doktor kliniklerimizin kendilerini ve hizmetlerini pazarlama açısından olmazsa olmaz parçası haline gelen, en güçlü silahı olan doktor web tasarım için Sağlık Uzmanlarını tercih edebilirsiniz.

Branşınıza bağlı olarak diğer rakiplerden ayrılmak için yaptıracağınız doktor web tasarım, kişiliğinizi ve verdiğiniz hizmetleri en iyi şekilde yansıtmalıdır. . .

Doktor Web Sitesinin sağlık alanında birçok faydası bulunmaktadır. İnternette bulunan doktor web siteleri; sağlıkla alakalı aklımıza takılan her konuda bilgi almamızı sağlamaktadır. Siz de bir doktor olarak kendi reklamınızı yapmak ve sunmuş olduğunuz hizmetleri daha çok kişiyle buluşturmak istiyorsanız Kahramanmaraş Doktor Web Sitesi Tasarımı hizmeti almak adına bizi tercih edebilirsiniz. Sağlık Uzmanları olarak; kaliteli ve ekonomik hizmeti sizlere sunuyoruz.

Doktorlara Özel Web Sitesini Kimler Tercih Ediyor?

Doktorlara Özel Web Sitesi Tasarımımızı kullanan doktorlarımız arasında bir çok branş doktoru bulunmaktadır. Bu branşlardan en çok yaptığımız web sitesi branşı Kadın Hastalıkları ve Doğum branşıdır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı doktorlarımızın web sitelerini oluştururken rekabetin güçlü olduğu oldukça fazla konu bulunmaktadır. Bunlarla ilgili web sitelerinde gereken çalışmalar yapılarak web sitelerinin belli kelimelerde yükselmeleri sağlanır. Yükselme ile ilgili yapılacak diğer işlemler Google SEO ya da Google Reklam çalışmasıdır. Tüm bu işlemlere karşılıklı görüş alışverişi neticesinde karar verilir.

Doktorlara Özel Web Sitesi Tasarımı konusunda Kadın Hastalıkları ve Doğum branşından sonra en çok istekte bulunan branşlar, Estetik ve Plastik Cerrahi, Obezite Cerrahisi, Dermatoloji, Psikiyatri, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları branşlarıdır. Doktorlara Özel Web Sitesi Tasarımından faydalanmak isteyen diyetisyen ve psikologlarımız da oldukça fazladır. Bundan dolayı sağlık sektörünü ilgilendiren tüm meslek gruplarına web sitesi ile ilgili çözüm sunmaktayız.

Yapacağımız Web Sitesi ile plastik cerrahlar, obezite cerrahisi ile ilgilenen Genel Cerrahlar, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları, Dermatoloji Uzmanları web sitesinden yapmış olduğu ameliyat veya sunduğu hizmetlerle ilgili detaylı bilgilendirme yapabilir. Diyetisyenler Online Diyet hizmeti sunarak, web sitesinden ulaşılmasını sağlayabilir. Psikologlar da online terapi formu hazırlayıp internet üzerinden (Skype, Whatsapp gibi) online terapi almak isteyenlere ulaşabilir. Yukarıda da görüldüğü gibi her doktor ya da uzmanın, kendi web sitesini kullanma amacı farklılık gösterebilir.

İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteren Sağlık Uzmanları; Türkiye’nin her yerinden doktorlarımızın doktor web sitesi tasarımını yapmaktadır. Sağlık Uzmanları; bugüne kadar sağlık sektöründe bulunan yüzden fazla web sitesinin tasarımını yapmıştır. Vermiş olduğumuz hizmeti görebilmek adına doktor web sitesi referans sitelerimizi inceleyebilirsiniz.

Doktor Web Siteniz Nasıl Olmalıdır?

Doktor Web Tasarım Kahramanmaraş hizmeti alan doktorlarımızın sitesini yaparken dikkat ettiğimiz bir takım hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar;

 • Web sitenizi yaparken tasarım dilini oldukça sade ve anlaşılır yaparız.
 • Web sitenizin ziyaretçileri tarafından anlaşılmayan terimlerden uzak durur, içeriklerinizi yalın bir dille yazarız.
 • Web sitenizdeki tasarımınız branşınıza uygun olur.
 • Kullanılan görseller konuya ve içeriğe uygun olur.
 • Web sitenizdeki sayfalar hızlı açılır.
 • Web siteniz mobil ve SEO uyumlu olur.
 • Web sitenizde herhangi bir kısıtlama bulunmaz. Kısıtlamalardan kastımız, sayfa, yazı, görsel, web sitesi trafiği, kurumsal mail hesabı gibi özelliklerdir.

Ülkemizin herhangi bir noktasında doktor olarak faaliyet gösteriyorsanız bizden web tasarım konusunda destek alabilirsiniz. Web tasarımdan hariç Yerel Seo, Doktor Kurumsal Kimlik Çalışması ve Google Reklam konularında da destek vermekteyiz. Web ortamındaki kurumsal imajınız ve kendinize yer edinme noktasında her an her dakika yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Doktorlara Özel Web Sitesi Tasarım Aşamaları

 • Web sitenizle ilgili ilk görüşme yapılır ve karşılıklı görüş alışverişi neticesinde fikir birliğine varılır. Doktorlarımızın istekleri dinlenir ve çalışma şeklimizle alakalı detaylı bilgilendirme yapılır.
 • Web sitenizin tasarımı ve hedef kitleniz belirlenerek sitenizdeki stratejiler üzerinde çalışma yapılır.
 • Web siteniz branşınıza uygun bir şekilde titiz bir çalışma ile oluşturulur. Bu esnada daha önce yapmış olduğumuz görüşmelerde belirtilen istekler yerine getirilir.
 • Web sitenizle ilgili tüm detaylar kontrol edilir ve en geç 5 gün içerisinde web siteniz yayına hazır hale getirilir.
 • Web siteniz yayına alınınca sizi web sitenizle baş başa bırakmıyoruz. Neden mi? Çünkü siz bu sektörde oldukça yoğun çalışan kişilersiniz. Muhtemelen web sitenizle ilgilenmeyeceksiniz ve bundan dolayı dinamik olarak hazırladığımız web sitesi statik bir web sitesi olmuş olacak. Peki web sitenizin durumu ne olacak? Bunun da cevabı bir sonraki açıklamamızda…
 • Web siteniz tarafımızdan profesyonel bir şekilde yönetilir. Bu hizmet için de herhangi bir ücret talep edilmez. Sistemimizin en can alıcı noktası da budur. Siz web sitenizle hiçbir şekilde ilgilenmezsiniz. Web sitenizde yapılmasını istediğiniz tüm değişiklikler bizim tarafımızdan yapılır. Sizin yapmanız gereken Whatsapp ya da mail yoluyla yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bize bildirmektir.

Doktor Web Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

  • Doktor Web sitesi fiyatınız nedir?
   Doktor Web Sitesi Fiyatları 2020 yılı için 1250 TL’dir. Bizi arayarak ya da Whatsapp üzerinden yazarak fiyatlarımızla ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Domain ve Hosting işlemleri nasıl oluyor?
   Web sitenizi yapmadan önce domain alma konusunda bazı öneriler sunuyoruz. Bu öneriler doğrultusunda domaininizi alıyoruz. Domain 1 yıllık olarak adınıza tescilleniyor. Daha sonra da Türkiye’nin önde gelen Hosting şirketlerinden hosting hesabınızı yine 1 yıl olarak aktif ediyoruz. Bunlar için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.
  • Web sitesini kendim yönetebilir miyim?
   Evet yönetebilirsiniz. Ama bizim sistemimizde buna gerek kalmıyor. Çünkü web sitenizi biz yönetiyoruz. Siz sadece istediğiniz değişiklikleri bize belirtiyorsunuz. Web sitenizde istediğiniz değişiklikleri iş yoğunluğumuza bağlı olarak gün içerisinde gerçekleştiriyoruz.
  • Web sitesi yönetiminden herhangi bir ücret talep ediyor musunuz?
   Hayır, herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Sağlık sektörü çalışanlarının yoğunluğunu bildiğimizden bu konuda onlara ücretsiz destek sunuyoruz.
  • Web sitesini farklı dillerde aktif ediyor musunuz?
   Web sitenizi sadece Türkçe olarak hazırlıyoruz. Diğer diller konusunda isteğe bağlı olarak hizmet veriyoruz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Kahramanmaraş Doktor Web Sitesi Tasarımı ile ilgili her yıl ödeme yapacak mıyım?
   Web sitenizi yapıp bitirdikten 1 yıl sonra web sitenizin yayın hayatına devam etmesi için yenileme işlemi yapılması gerekir. Yenileme yapılması halinde isim hakkınız (domain) ve hosting hizmetiniz 1 yıl daha uzatılır. Aynı zamanda ilk yıl ücretsiz olarak sunduğumuz Profesyonel Site Yönetimi de devam eder.

 

Doktor Web Sitesi Referanslarımızdan Bazıları

Siz de uygun fiyata kaliteli hizmet almak istiyorsanız 0551 948 88 11 numaralı telefonumuzu arayarak detaylı bilgi alabilir ya da WhatsApp üzerinden bize mesaj yazabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?